Únava a vyčerpání

 Hektická doba se negativně podepisuje na míře naší energie. Únava a vyčerpání ale nemusí být vaším denním chlebem! Přečtěte si, jak se začít stravovat způsobem, pro který bylo lidské tělo stvořeno a na vlastní kůži zažijte, jaké to je mít vždy dostatek energie, jasné myšlení a sílu do života.

Jak se zbavit únavy a vyčerpání?

Ubíjí vás neustálé vytížení?
Únava a vyčerpání se dnes bohužel nevyhýbají ani těm nejlepším z nás, naopak. Okolí od vás vždy očekává stoprocentní výkon, ale vaše tělo ho není vždy schopné podat. Co víc, spirálovitě se tímto životním shonem dostáváte stále níž a níž, dokud - jak se lidově říká - nebudete “mlít z posledního”.
Pozor na to! Vaše zdraví je to nejcennější, co máte. Navykněte si raději doplňovat energii a životní sílu pravidelně a předejděte tak únavě a nechtěnému kolapsu. Je to snazší, než byste čekali. 
Čím více energie během dne vydáte, ať už v práci nebo v osobním životě, tím více ji musíte doplňovat zpět. Únavu a vyčerpání můžete vyřešit okamžitě pomocí našich doplňků stravy.
Jedinečné účinky guarany se odvozují od silné kombinace jejích složek: kofeinu, teobrominu a teofilinu. Díky nim je guarana skvělá pro celkové povzbuzení fyzické i duševní aktivity. Podporuje paměť, zostřuje smysly a zvyšuje pozornost a bdělost. Pocit stimulace a nabuzení navíc přetrvává dlouhé hodiny.

Rychlé vyřešení únavy:

Nevyčerpatelná energie

Jaké je tajemství úspěšných lidí, kteří se zdají oplývat neutuchajícím elánem a nevyčerpatelnou energií?
Tkví ve správných volbách v oblasti životního stylu a v chytře volených doplňcích stravy.
Chcete-li více energie, je pro vás paleo dieta jako stvořená. V jejím rámci totiž nejen že tělu dodáte maximum vitamínů, minerálů, bílkovin, vlákniny a fytonutrientů, ale díky omezení konzumace jednoduchých sacharidů a škrobů také naučíte tělo lépe hospodařit s energií v průběhu celého dne. Sami zjistíte, že si odpoledne najednou nebudete muset dávat kávu, protože nenastane žádný nenadálý pokles energie.

Potřebné živiny pro boj s únavou

Dodat tělu všechny potřebné živiny je klíčové. Chybí-li vám energie, zaměřte svoji pozornost především na vitamíny skupiny B, které se mimo jiné značnou měrou podílejí na správné funkci našeho metabolismu. Tělo si je neukládá do zásoby, proto je nutné je denně doplňovat, například pomocí doplňků stravy. V naší nabídce naleznete přípravek B komplex, který obsahuje všechny důležité B vitamíny pro podporu zdravého fungování metabolismu a získávání energie ze stravy. Pokud trpíte nízkou úrovní energie, nedostatek vitamínů skupiny B může být jednou z příčin.
Adaptogeny jako je maca, ženšen a rhodiola fungují na buněčné úrovni a dodávají tělu přesně to, co v danou chvíli potřebuje a tak vám pomohou zbavit se únavy a vyčerpání i z dlouhodobého hlediska. 

Dlouhodobé řešení proti únavě a vyčerpání:

Všechny produkty
Vaše zdraví

Produkty pro optimalizaci vašeho zdraví

Koktejlová klasika ve veganské verzi

Vegan proteinový shake s rýžovým a mandlovým proteinem, kokosovým mlékem a chia semínky. Zdravé jídlo s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny a vitamínů. S certifikátem od Vegan Society. Plnohodnotná náhrada jídla, svěží snídaně, lehká, ale výživná svačina nebo dietní večeře - koktejl Paleo Market Vegan Shake zvládne každou roli na jedničku. Stačí sklenka rostlinného mléka nebo vody, důkladné promíchání nebo protřepání v shakeru - a už si můžete pochutnávat na zdravém jídle v podobě drinku.

Rhodiola Rosea – zlato ze Sibiře

Nesmírně silný adaptogen s blahodárnými účinky na celý organismus a na délku a kvalitu života. Adaptogeny normalizují tělesné funkce bez ohledu na existující chorobný stav, dokáží tedy korigovat případné hypo- nebo hyperfunkční poruchy organismu. Na rozdíl od léků, které často mají vedlejší účinky, mají adaptogeny blahodárný vliv na organismus, aniž by ho přitom narušily nebo poškodily.

Ženšen (Panax ginseng) je skutečným zázrakem přírody

Tato rostlina je nesmírně cenná pro zlepšení a posílení celkového stavu organismu. Záleží-li vám na zdravém životním stylu, nemělo by vaší pozornosti uniknout ani to, že k výhodám užívání ženšenu dále patří schopnost snižovat hladinu krevního cukru.

Omega-3 mastné kyseliny

Jsou nesmírně důležité pro lidské tělo i mozek, protože hrají roli v široké škále tělesných funkcí. Především lidé, kteří nekonzumují dostatek ryb, by měli omega 3 pravidelně získávat z doplňků stravy.

Aquamin® obsahuje vysoké množství vápníku

Ale i dalších minerálů, jako jsou hořčík, selen, zinek a sedmdesát dalších minerálních látek. Vzájemná interakce mezi těmito látkami spolu s vysokou biologickou dostupností vytváří z Aquaminu® unikátní bioaktivní komplex. 
usercartmagnifiercross