Sportovní výživa

Proč tolik sportovců nedá dopustit na paleo dietu? Výživa totiž přímo ovlivňuje výkon. Pokud hledáte způsob, jak svůj výkon zlepšit - a to jak sportovní výkon, fyzický výkon v práci i psychický výkon - potřebujete začít svému tělu dávat potřebné živiny a doplňky stravy. Paleo Market nabízí kvalitní sportovní výživu. 

Lepší výkon díky paleo dietě

Sportovní výživa by měla zajímat každého, kdo pracuje na sobě a na svém výkonu. Jak se začít stravovat způsobem, pro který bylo lidské tělo stvořeno?  Zažijte na vlastní kůži jaké to je pyšnit se maximálním zdravím, mladistvou kondicí a vyrýsovaným tělem.

Chcete lepší výkon a vyrýsované tělo?

Chodíte poctivě cvičit, ale výsledky nikde? Pokud jste po práci vyčerpaní, je na místě pořádný nakopávač, abyste ze sebe na tréninku vydali maximum. A po něm zase potřebujete něco, co vašemu organismu pomůže pořádně zregenerovat! Nemluvě o tom, že byste měli dbát na to, abyste tělu dodali dostatek proteinů.
Cvičíme pro dobrý pocit, pro zdraví, ale pochopitelně i pro zajištění si lepší tělesné kompozice. Kdo by si nepřál méně tukových zásob a více svalové hmoty?

Námi doporučená sportovní výživa:

Jak zformovat postavu a zlepšit sportovní výkon

Ruku v ruce se sportem a cvičením jde strava. “Tuky se eliminují v kuchyni”, říká se. Řešením vaší stagnace a cesta k podávání lepšího výkonu proto právě přes vaši stravu povede! Vyřešte své současné problémy a nakopněte denní rutinu na nový level. Vybavte se těmi správnými jídly a doplňky stravy a přesedlejte na zdravější dietu. Co doporučujeme my v Paleo Market?
Paleo dietu! Paleo stravování je založené na přírodních, co nejméně zpracovaných a co nejkvalitnějších surovinách. Důraz se klade na dostatečný přísun bílkovin z masa, ryb a vajec a také na pestrou škálu plodin, které potlačí chronickou zánětlivost v těle způsobenou současnou obecnou stravou, což na oplátku povede k optimalizaci zdraví každého ústrojí v lidském těle.

Doporučené doplňky sportovní výživy:

Všechny produkty
Vaše zdraví

Produkty pro optimalizaci vašeho zdraví

Koktejlová klasika ve veganské verzi

Vegan proteinový shake s rýžovým a mandlovým proteinem, kokosovým mlékem a chia semínky. Zdravé jídlo s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny a vitamínů. S certifikátem od Vegan Society. Plnohodnotná náhrada jídla, svěží snídaně, lehká, ale výživná svačina nebo dietní večeře - koktejl Paleo Market Vegan Shake zvládne každou roli na jedničku. Stačí sklenka rostlinného mléka nebo vody, důkladné promíchání nebo protřepání v shakeru - a už si můžete pochutnávat na zdravém jídle v podobě drinku.

Rhodiola Rosea – zlato ze Sibiře

Nesmírně silný adaptogen s blahodárnými účinky na celý organismus a na délku a kvalitu života. Adaptogeny normalizují tělesné funkce bez ohledu na existující chorobný stav, dokáží tedy korigovat případné hypo- nebo hyperfunkční poruchy organismu. Na rozdíl od léků, které často mají vedlejší účinky, mají adaptogeny blahodárný vliv na organismus, aniž by ho přitom narušily nebo poškodily.

Ženšen (Panax ginseng) je skutečným zázrakem přírody

Tato rostlina je nesmírně cenná pro zlepšení a posílení celkového stavu organismu. Záleží-li vám na zdravém životním stylu, nemělo by vaší pozornosti uniknout ani to, že k výhodám užívání ženšenu dále patří schopnost snižovat hladinu krevního cukru.

Omega-3 mastné kyseliny

Jsou nesmírně důležité pro lidské tělo i mozek, protože hrají roli v široké škále tělesných funkcí. Především lidé, kteří nekonzumují dostatek ryb, by měli omega 3 pravidelně získávat z doplňků stravy.

Aquamin® obsahuje vysoké množství vápníku

Ale i dalších minerálů, jako jsou hořčík, selen, zinek a sedmdesát dalších minerálních látek. Vzájemná interakce mezi těmito látkami spolu s vysokou biologickou dostupností vytváří z Aquaminu® unikátní bioaktivní komplex. 
usercartmagnifiercross