Zdravý životní styl

Zdravý životní styl a paleo dieta jdou ruku v ruce. Jak se začít stravovat způsobem, pro který bylo lidské tělo stvořeno? Zažijte, jaké to je pyšnit se maximálním zdravím, mladistvou kondicí a jasným myšlením. Zdravé jídlo vám změní život.

Zdravý životní styl s paleo dietou

Hledáte zdravé jídlo?
Přečtěte si, jak na zdravý životní styl a jak se začít stravovat způsobem, pro který bylo lidské tělo stvořeno a na vlastní kůži zažijte, jaké to je pyšnit se maximálním zdravím, mladistvou kondicí a jasným myšlením.

Nestíháte a zdravé jídlo jde na druhou kolej?

Žijeme v hektické době. Lidé jsou zaneprázdnění prací, péčí o rodinu a dalšími povinnostmi a často tak vůbec nemají se najíst, natožpak najíst se kvalitně. Proto jsme pro ně vymysleli vegan shake, plnohodnotnou náhradu jídla s bílkovinami, vitamíny a minerály. Dalším problémem moderní doby, který si drtivá většina lidí bohužel ani neuvědomuje, je nepoměr omega - 3 a omega - 6 mastných kyselin. Abyste snadno doplnili omega - 3, nabízíme pro vás doplněk stravy Omega 3 & vitamín E. 

Zdraví je naše největší bohatství

A my v Paleo Market věříme, že zdraví se dá nalézt v přírodě. Právě proto doporučujeme paleo dietu, která staví na kvalitních surovinách a propaguje to nejlepší, co nám voda, země a vzduch nabízejí.
Dle teorie paleo diety tím získáte to nejpevnější zdraví, nejlepší výkonnost a nejjasnější myšlení. Zkráceně je tedy paleo dieta založena na jídelníčku lovců a sběračů v době paleolitu.

Zdravý životní styl díky paleo dietě

Paleo dieta zasytí a postará se o optimalizaci vašeho zdraví. Pokud se rozhodnete na ni vsadit, můžete se těšit na jasnější myšlení, lepší regulaci krevního cukru, a tudíž více energie během dne, na správně fungující zažívání a v neposlední řadě na optimalizaci tělesné kompozice, tedy na úbytek tukové tkáně.
Při paleo dietě totiž jíte ty potraviny, pro které je lidské tělo z evolučního hlediska nastavené. Jíte to, co bylo k mání, když jsme se jako lidská rasa během paleolitu dostali do podoby, kterou se pyšníme dnes. Pralidé se živili převážně masem a rostlinami, sbírali ovoce, lovili ryby, přilepšovali si vejci a občas i ořechy. Jestliže svému tělu dodáte stejné potraviny i vy, odvděčí se vám.
Nejste si jistí, jak na to? Dodržovat paleo dietu je snazší, než byste čekali! Přečtěte si, jak snadné je připravit si snídani, oběd i večeři ve stylu paleo.
Paleo dieta se skvěle hodí pro každého, kdo chce jíst zdravěji. Může být ale i cestou k uzdravení pro ty, kteří trpí nedostatkem energie, problémy se zažíváním, kožními problémy, bolestmi kloubů a jinými potížemi, na něž má správně zvolená strava a doplňky stravy vliv.
Vaše zdraví

Produkty pro optimalizaci vašeho zdraví

Koktejlová klasika ve veganské verzi

Vegan proteinový shake s rýžovým a mandlovým proteinem, kokosovým mlékem a chia semínky. Zdravé jídlo s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny a vitamínů. S certifikátem od Vegan Society. Plnohodnotná náhrada jídla, svěží snídaně, lehká, ale výživná svačina nebo dietní večeře - koktejl Paleo Market Vegan Shake zvládne každou roli na jedničku. Stačí sklenka rostlinného mléka nebo vody, důkladné promíchání nebo protřepání v shakeru - a už si můžete pochutnávat na zdravém jídle v podobě drinku.

Rhodiola Rosea – zlato ze Sibiře

Nesmírně silný adaptogen s blahodárnými účinky na celý organismus a na délku a kvalitu života. Adaptogeny normalizují tělesné funkce bez ohledu na existující chorobný stav, dokáží tedy korigovat případné hypo- nebo hyperfunkční poruchy organismu. Na rozdíl od léků, které často mají vedlejší účinky, mají adaptogeny blahodárný vliv na organismus, aniž by ho přitom narušily nebo poškodily.

Ženšen (Panax ginseng) je skutečným zázrakem přírody

Tato rostlina je nesmírně cenná pro zlepšení a posílení celkového stavu organismu. Záleží-li vám na zdravém životním stylu, nemělo by vaší pozornosti uniknout ani to, že k výhodám užívání ženšenu dále patří schopnost snižovat hladinu krevního cukru.

Omega-3 mastné kyseliny

Jsou nesmírně důležité pro lidské tělo i mozek, protože hrají roli v široké škále tělesných funkcí. Především lidé, kteří nekonzumují dostatek ryb, by měli omega 3 pravidelně získávat z doplňků stravy.

Aquamin® obsahuje vysoké množství vápníku

Ale i dalších minerálů, jako jsou hořčík, selen, zinek a sedmdesát dalších minerálních látek. Vzájemná interakce mezi těmito látkami spolu s vysokou biologickou dostupností vytváří z Aquaminu® unikátní bioaktivní komplex. 
usercartmagnifiercross