Hubnutí s paleo dietou

Chcete zhubnout? Rádi byste vylepšili svoji tělesnou kompozici? Hubnutí s paleo dietou je účinné! Paleo dieta je nejen účinnou, ale také zdravou volbou. Zapomeňte na počítání kalorií a dejte svému tělo to, co skutečně potřebuje.

Hubnutí s paleo dietou

Abyste zhubli, nemusíte počítat kalorie. Jak se vaše tělo během paleo diety vrací do rovnováhy, návrat na zdravou hmotnost přijde přirozeně sám. Čtěte dále a dozvíte se, jak získat optimální váhu zdravě.

Dlouhodobé vědecké ověření stravy Paleo

Máme dlouhodobou vědeckou studii, dvouletou randomizovanou kontrolovanou studii, která ukazuje, že paleo dieta má lepší účinky na zdraví než nízkotučné diety s vysokým obsahem sacharidů (Cordain L, Eaton SB, Sebastian A, Mann N, Lindeberg S, Watkins BA, O’Keefe JH, Brand-Miller J. Origins and evolution of the western diet: Health implications for the 21st century. Am J Clin Nutr 2005;81:341-54) Hubnutí s paleo dietou opravdu funguje!

Média podávají zkreslené informace o hubnutí

Zřejmě jste již nesčetněkrát slyšeli, že nejzdravější snídaní jsou cereálie. Napadlo vás ale někdy, že je to celé jen obrovský marketing ze strany nadnárodních producentů obilných výrobků? Cereálie ke snídani v dřívějších dobách nikdy nebyly trendem. Dříve se jedly zbytky z předchozího dne, zpracované maso jako např. slanina a často také vajíčka, protože slepice ráno snášejí vejce. Cereálie byly zpopularizovány až v 19. století díky značce Kellogg’s, prvotně jako lék na špatné trávení. Později byly snídaňové cereálie obohaceny o vitamíny a doporučovány jako rychlá snídaně, kterou mohou matky, které po válce začaly chodit do práce, dát svým dětem. Nepodléhejte tedy mylnému dojmu, že musíte mít k snídani chleba, cereálie, vločky nebo jiné obiloviny.

Ani diety zaměřené na obilniny, ani nárazové diety nejsou účinné pro dlouhodobou ztrátu hmotnosti. Paleo dieta poskytuje optimální výživu pro udržitelné zdraví.

Přestaňte počítat kalorie, začněte hodnotit kvalitu.

Hubnutí s paleo dietou je trochu jiné, než klasické redukční diety. Zaměřte se nyní spíše na kvalitu kalorií které konzumujete, než na jejich množství. Paleo dieta vám ukáže, jak konzumovat kalorie správně, jako ingredience bohaté na živiny.

Je váš mozek plně orientován na nezdravé jídlo?

Vědci zjistili, jak mozek reaguje na vysoce kalorické potraviny. Jsme naprogramováni pro nezdravé jídlo? Může paleo dieta pomoci našemu mozku najít správnou cestu?

Proč je paleo dieta tou nejlepší nízkosacharidovou dietou na hubnutí:

Jak zjistit, která strava vás nejlépe dostane do formy? Vědecký výzkum je ve skutečnosti zcela jasný, pokud jde o tu „nejlepší stravu“ nejen pro podporu odbourávání tuků, ale také pro zlepšení vašeho celkového zdraví. Odpovědí je paleo dieta.

usercartmagnifiercross